Monter konstrukcji stalowych

Twój zakres obowiązków:

  • montaż silosów zbożowych (magazynów zbożowych)
  • obsługa elektronarzędzi
  • dbanie o powierzone mienie

Nasze wymagania:

  • umiejętności manualne
  • doświadczenie w branży mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • zatrudnimy pojedyncze osoby lub całe brygady

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • niezbędną odzież ochronną i narzędzia do pracy
  • transport
  • pomoc w uzyskaniu dokumentów legalizujących pobyt i pracę
  • elastyczny czas pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie kompletnej aplikacji zawierającej CV mailowo lub poprzez przycisk „Aplikuj szybko” na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,9550746.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Napisz do nas
Zadzwoń do nas